08
LAP

Skirtingos temperatūros apšvietimas namuose

Šiandien dauguma gyvenamųjų namų yra tolygiai apšviesti vienoda „šilta“ balta spalva. Teigiama, kad toks apšvietimas sukelia vienodesnį namų įvaizdį, nesuteikia nemalonaus pojūčio pereinant iš vienos patalpos į kitą. Tai paprasčiausia, bet ne protingiausia strategija. Keisdami baltos spalvos atspalvius pagal naudojamų patalpų paskirtį ir savo gyvenimo būdą, Jūs galite padėti sau būti žvalesniems ir laimingesniems. Nors čia nebus vienintelio teisingo atsakymo, bet skaitydami toliau, rasite idėjų ir patarimų, kuriuos taikydami, galite paieškoti sau optimalaus varianto.

Miegamasis

Nors miegamasis siejamasi su poilsio patalpa, reiktų nepamiršti, kad jame taip pat prasideda mūsų rytas. Miegamajame rekomenduotina derinti dviejų tipų apšvietimą. „Šiltą“ baltą šviesą naudokite vakare ir, netikėtai prabudus, pasišviesti naktį. „Šaltos“ baltos apšvietimą įjunkite keliantis ryte. Toks pasirinkimas leis Jums ramiai ilsėtis naktį ir žvaliai prabusti ryte.

Virtuvė, sandėliukas, garažas

Virtuvėje, sandėliuke ar garaže reikalingas aiškus, ryškus apšvietimas. Pasirinkus dienos šviesos ar „šaltos“ baltos apšvietimą, virtuvėje sukursite švaros įvaizdį bei išvengsite nemalonaus gelsvo atspalvio. Sandėliuke ar garaže, pritaikę šaltos šviesos apšvietimą, ieškomus daiktus pastebėsite greičiau.

Darbo kambarys

Darbo kambariui rekomenduojama „Šaltai“ balta sviesa, kuri yra ypatingai reikalinga porduktyviam darbui.

Svetainė ir valgomasis

Svetainėje ir valgomajame paprastai siekiame sukurti jaukią, šiltą atmosferą. Todėl šioms patalpoms, vėlgi, geriausiai tinka „šiltos“ spalvos apšvietimas

šaltinis "elmo.lt"